De ‘Scholtenskoepel’ in de veiling als trouwlocatie
laatste nieuwsEen onvergetelijke dag op een droomlocatie.
Gaat u binnenkort trouwen? Of kent u iemand die binnenkort gaat trouwen?
ZEKER® biedt u een unieke trouwlocatie, namelijk de in de 19de eeuw gebouwde rijksmonument de ‘Scholtenskoepel’ te Groningen.
Op de eerste verdieping van dit rijksmonument bevindt zich een prachtige ronde salon voorzien van een houten parketvloer met inlegwerk en plafondschilderingen op linnen. De ideale ruimte voor het voltrekken van het huwelijk. Klik hier voor een indruk. De royale tuin biedt mogelijkheden voor een receptie of een high tea en er zijn enkele (ca 6) parkeerplaatsen aanwezig naast het pand. Het centrum en het centraal station van Groningen liggen op loopafstand.
Dit unieke aanbod wordt door ZEKER® aangeboden om geld op te halen voor het onderzoek tegen kanker door het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG).
www.umcgkankerresearchfonds.nl
Sluitingsdatum: vrijdag 25 augustus om 16.00 uur
Klik hier voor de actievoorwaarden en informatie over hoe u een bod kunt uitbrengen.
Biedingen:
Bod € | Naam | Datum |
€150 | Hans de Groot | 01-08-2017 |
€450 | Anoniem | 21-08-2017 |
€650 | Anoniem | 22-08-2017 |